Плишани чорапи (Velvet Dream Socks)
  • Плишани чорапи (Velvet Dream Socks)
  • Плишани чорапи (Velvet Dream Socks)
  • Плишани чорапи (Velvet Dream Socks)

Плишани чорапи (Velvet Dream Socks)

400 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Плишани чорапи наменети за вашиот уникатен стил. Чорапите ги има во три бои и се спакувани во специјално дизајнирана кутија. 

Големина: 37 - 41

Димензиите на пакувањето се 10 cm x 10 cm x 5,5 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2020. UKION SHOPS