Платнена торба - Quando Quando Quando

Платнена торба - Quando Quando Quando

400 MKD
Количина:

Платнена торба за секоја пригода.

Димензиите се: 40cm x 37cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2020. UKION SHOPS