Торба Охрид

Торба Охрид

495 MKD550 MKD
Количина:

Торба Охрид

Димензиите се: 40cm x 37cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-50%
Подметачи македонски
430 MKD215 MKD
430 MKD215 MKD
-10%
Чашки за ракија:
390 MKD351 MKD
390 MKD351 MKD
-40%
Разгледници
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
-20%
Магнети
200 MKD160 MKD
200 MKD160 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS