Комплет за целосна релаксација
  • Комплет за целосна релаксација
  • Комплет за целосна релаксација
  • Комплет за целосна релаксација
  • Комплет за целосна релаксација
  • Комплет за целосна релаксација
  • Комплет за целосна релаксација

Комплет за целосна релаксација

700 MKD1.401 MKD
Количина:

За сите на кои им требаат мирни мисли, опуштеност и одмор на мозокот.

Комплетот содржи: порцеланска шолја, сложувалка, стикер, беџ и меурчиња за пукање во случај на нервоза.

Димензиите на кутијата/пакувањето се: 27 cm x 27 cm x 10cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-50%
Комплет за љубители на готвење
2.240 MKD1.120 MKD
2.240 MKD1.120 MKD
-50%
Комплет за љубители на книги
2.000 MKD1.000 MKD
2.000 MKD1.000 MKD
-50%
Комплет за утрински мамурлак
1.401 MKD700 MKD
1.401 MKD700 MKD
-40%
Престилка за готвење
600 MKD360 MKD
600 MKD360 MKD
The cooking lover's kit
300 MKD
300 MKD
The book lover's kit
300 MKD
300 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS