Термос
  • Термос
  • Термос

Термос

800 MKD
Количина:

Специјално дизајниран термос, лимитирана колекција

Димензиите на пакувањето се 21,5 cm x 7,5 cm x 7,5cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2018. UKION SHOPS