The cooking lover's kit
  • The cooking lover's kit

The cooking lover's kit

300 MKD
Количина:

За сите оптимисти, неуморни готвачи, комплет за олеснето и инспиративно готвење.

Овој комплет содржи: 10 картички за рецепти и тефтерче за списоци за пазарување. 

Димензиите се: 25cm x 25cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-50%
Нотес за љубители на книги
1.200 MKD600 MKD
1.200 MKD600 MKD
-50%
Комплет за љубители на книги
2.000 MKD1.000 MKD
2.000 MKD1.000 MKD
-50%
Комплет за утрински мамурлак
1.401 MKD700 MKD
1.401 MKD700 MKD
-50%
Комплет за целосна релаксација
1.401 MKD700 MKD
1.401 MKD700 MKD
-17%
Дневник за каде и да одам
600 MKD499 MKD
600 MKD499 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS