The book lover's kit
  • The book lover's kit

The book lover's kit

300 MKD
Количина:

За сите кои секогаш имаат предлог за добра книга, дома имаат мини библиотека и никако не заспиваат без книга.

Овој комплет содржи: 10 картички за евиденција и 3 ограничувачи.

Димензиите се: 25cm x 25cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

Поврзани производи
-50%
Комплет за љубители на книги
2.000 MKD1.000 MKD
2.000 MKD1.000 MKD
-50%
Комплет за утрински мамурлак
1.401 MKD700 MKD
1.401 MKD700 MKD
-50%
Комплет за целосна релаксација
1.401 MKD700 MKD
1.401 MKD700 MKD
-50%
Нотес за љубители на книги
1.200 MKD600 MKD
1.200 MKD600 MKD
-17%
Дневник за каде и да одам
600 MKD499 MKD
600 MKD499 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS