Декоративни таписерии
  • Декоративни таписерии

Декоративни таписерии

500 MKD
Количина:

Овое таписерии се изработени од текстил и се производ кој што е најнова декорација во современите модерни ентериери. Таписериите можат да се купат одделно, а препорачуваме да се комбинираат заедно со други ѕидни декорации.

Димензиите се 25 х 32 cm и 30cm x 28 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Преплет © 2020. UKION SHOPS