Стикери за велигденски јајца
  • Стикери за велигденски јајца
  • Стикери за велигденски јајца
  • Стикери за велигденски јајца

Стикери за велигденски јајца

75 MKD
Количина:

3 стикери за јајца.

Материјал: самолеплива хартија

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Стикери
150 MKD
150 MKD
Дрвено јајце
150 MKD
150 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS