Стикери
  • Стикери
  • Стикери

Стикери

150 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

12 различни стикери.

Материјал: самолеплива хартија

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-50%
Календар 2020
600 MKD300 MKD
600 MKD300 MKD
Преплет © 2020. UKION SHOPS