Миризлива свеќа
  • Миризлива свеќа
  • Миризлива свеќа
  • Миризлива свеќа

Миризлива свеќа

200 MKD
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Расположливи опции

* дизајн:

Димензии: 90mmx20mm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-40%
Џебно тефтерче
150 MKD90 MKD
150 MKD90 MKD
-40%
Честитки
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
Беџови
120 MKD
120 MKD
Магнети
200 MKD
200 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS