Алал да ти е

Алал да ти е

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите прекрасни луѓе кои заслужуваат да бидат пофалени. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
What's your main focus
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
The fisherman
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Со точак го откривам светот
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS