Обожавам кога заедно ги мериме улиците

Обожавам кога заедно ги мериме улиците

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите посебни моменти кои сме ги поминале надвор. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
Dive into the colors of love
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Ниеден спорт не ме изморува
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Stars are made for dreaming
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS