Мојата омилена приказна е нашата

Мојата омилена приказна е нашата

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите прекрасни љубовни приказни. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Ти си најдобрата
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Заедно како едно
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS