Мене ми е страшно добро со тебе

Мене ми е страшно добро со тебе

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите кои имаат страшно добро друштво. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
Ти си најдобрата
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS