Заедно како едно

Заедно како едно

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите заљубени кои имаат една многу посебна врска. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
Ти си најдобрата
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Stars are made for dreaming
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Градот е поубав со тебе
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Со точак го откривам светот
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS