Чудесна напивка

Чудесна напивка

450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите љубители на ракијата и нејзиното дејствие. :) Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-40%
Разгледници
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS