Градот е поубав со тебе

Градот е поубав со тебе

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите кои уживаат да шетаат по калдрма и низ мали тесни улички. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Заедно како едно
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-40%
Разгледници
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS