What's your main focus

What's your main focus

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за да не поттикне на сите убави работи околу нас. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

Поврзани производи
-16%
Алал да ти е
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Ти си најдобрата
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Dive into the colors of love
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Секој миг нека биде уживање
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS