3 тона љубов

3 тона љубов

610 MKD940 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за некој топол дом, полн со љубов. Постерот доаѓа во комплет со рамката. 

Димензиите се 29,7 cm x 42 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-35%
Home is not a place
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS