Dive into the colors of love

Dive into the colors of love

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите кои нуркаат во водите на љубовта. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
What's your main focus
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Ти си најдобрата
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
The fisherman
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS