Љубов

Љубов

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер го објаснува значењето на зборот "љубов". Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-35%
Само среќа наоколку!
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
-16%
Секој миг нека биде уживање
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Оптимист сум
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS