Замотај ги сите убави моменти

Замотај ги сите убави моменти

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите кои знаат да ги забележат сите убави моменти околу себе. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Алал да ти е
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Те сакам така побајаги
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Живеј живот со полна пареа
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS