The fisherman

The fisherman

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за рибарот кој ги уловил твоите чувства. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Алал да ти е
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Dive into the colors of love
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS