Те сакам така побајаги

Те сакам така побајаги

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за некој што силно се сака. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
Stars are made for dreaming
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Те сакам така побајаги
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Живеј живот со полна пареа
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
It's good to be home
940 MKD844 MKD
940 MKD844 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS