Stars are made for dreaming

Stars are made for dreaming

405 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите сонувачи. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
What's your main focus
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Заедно како едно
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Ниеден спорт не ме изморува
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Oh happy day
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Те сакам така побајаги
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
Живеј живот со полна пареа
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
-10%
3 тона љубов
940 MKD844 MKD
940 MKD844 MKD
-10%
Секогаш нека свети среќа
940 MKD844 MKD
940 MKD844 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS