Со тебе никоаш неможе да биде тапа

Со тебе никоаш неможе да биде тапа

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за сите кои знаат да бидат секогаш интересно друштво. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-35%
Home is not a place
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
-35%
It's good to be home
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS