Сите убави работи нека бидат џиновски

Сите убави работи нека бидат џиновски

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за џиновки оптимизам. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Уживај како никогаш до сега
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Живеј живот со полна пареа
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-35%
Секогаш нека свети среќа
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
-35%
Home is not a place
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
-35%
Само среќа наоколку!
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS