Пушти го расположението нека врти

Пушти го расположението нека врти

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет зa супер добро расположение. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката. 

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Алал да ти е
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Ниеден спорт не ме изморува
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
The fisherman
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-35%
За куќа полна љубов
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
-35%
3 тона љубов
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS