Ти си најдобрата

Ти си најдобрата

380 MKD450 MKD
Количина:

Овој постер е наменет за личноста која е најдобрата за вас. Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
What's your main focus
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Dive into the colors of love
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Заедно како едно
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-35%
It's good to be home
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS