Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници
  • Разгледници

Разгледници

100 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Одерете креативна разгледница и испратете ја на пријателите или роднините во странство. Преку многуте наши илустрации лесно ќе им брајснете како се прави ајвар, за што се' кај нас се користи ракија или што значи промаја. :)

Димензиите се 10cm x 15 cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

Поврзани производи
-40%
Честитки
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
Магнети
200 MKD
200 MKD
Торба Охрид
550 MKD
550 MKD
Преплет © 2020. UKION SHOPS