Менѓуши од керамика
  • Менѓуши од керамика

Менѓуши од керамика

450 MKD
Количина:

Уникатно и рачно изработени менѓуши од керамика со златни детали.

Бидејќи сите парчиња се рачно изработени, имаме над 50 различни модели на менѓуши и сите се во различни форми како: кругови, триаголници и коцки. Сите менѓуши имаат различни комбинации од бои но во секој пар има златни детали.

Ви препорачуваме да дојдете директно во нашето студио за да го пробате и одберете моделот што вас најмногу ќе ви одговара, а доколку сакате да купите online, ние ќе ви испратиме модел по случаен избор.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2020. UKION SHOPS