Џебно тефтерче
  • Џебно тефтерче
  • Џебно тефтерче
  • Џебно тефтерче
  • Џебно тефтерче
  • Џебно тефтерче

Џебно тефтерче

90 MKD150 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Џебни тефтерчиња со 5 различни пораки. Наменети се за секојдневни листи и списоци. Внатре имаат 50 бели страници и наменети се за секојдневни листи и списоци. 

Димензиите се: 8cm x 14,5 cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци. 

 

Поврзани производи
-40%
Честитки
100 MKD60 MKD
100 MKD60 MKD
-18%
Беџови
120 MKD99 MKD
120 MKD99 MKD
-50%
3 Ограничувачи
120 MKD60 MKD
120 MKD60 MKD
-25%
Букви
20 MKD15 MKD
20 MKD15 MKD
-34%
Беџови
150 MKD99 MKD
150 MKD99 MKD
-10%
Ранче Точакохолик
550 MKD495 MKD
550 MKD495 MKD
-40%
Миризлива свеќа
200 MKD120 MKD
200 MKD120 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS