Перниче оптимист сум
  • Перниче оптимист сум
  • Перниче оптимист сум
  • Перниче оптимист сум

Перниче оптимист сум

600 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Перниче за сите оптимисти.

Димензиите се: 20cm x 45cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

Поврзани производи
-10%
Секогаш нека свети среќа
940 MKD844 MKD
940 MKD844 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
-10%
Градот е поубав со тебе
450 MKD405 MKD
450 MKD405 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS