Пакување

Пакување

120 MKD150 MKD
Количина:

Спакувајте ги производите кои што ги одбравте во креативно изработено пакетче. Не заборавајте дека пакувањето на подарокот во превод значи значи подарување со љубов и внимание. ;)

*Наш предлог што можете да спакувате во него: постерче со димензии 20x25cm, шолја, нотес, и сите останати помали производи.

Димензии на кутијата/пакувањето: 28 x 29 x 12,5cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-20%
Dive into the colors of love
450 MKD360 MKD
450 MKD360 MKD
-20%
Џебно тефтерче
150 MKD120 MKD
150 MKD120 MKD
-20%
Беџови
150 MKD120 MKD
150 MKD120 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS