Мултинаменска подлога - лист
  • Мултинаменска подлога - лист

Мултинаменска подлога - лист

900 MKD
Количина:

Подлога во форма на лист која што може да се користи за домашна употреба како декоративна черга, подлога за играње како и за пикник бидејќи содржи механизам за затворање во ролна. 

Димензии: 110 см х 60 см

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

 

Поврзани производи
Преплет © 2019. UKION SHOPS