Шолји

Рачно изработени шолји
Рачно изработена порцеланска шолја прошарана со 12 каратно злато. Шолјата доаѓа спакувана во..
820 MKD
без ДДВ: 695 MKD
Шолја
Шолјата доаѓа спакувана во специјално дизајнирана картонска кутија.  Димензиите на паку..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Чашки за ракија:
Стаклени чашки за ракија, наменети за сите љубители на наздравувањата, насмевките и на дружбата со п..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Подметачи македонски
Комплет од 6 различни подметачи со инспиративни збориви на кирилица и со ситен превод на значењето н..
430 MKD
без ДДВ: 364 MKD
Шолја
Порцеланска шолја наменета за сите кои уживаат во супер кафе со цимет, чај со лимон и мед или можеби..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Шолја - Се што е убаво дооолго нека трае
Порцеланска шолја наменета за сите кои уживаат во супер кафе со цимет, чај со лимон и мед или можеби..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Шолја
..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Преплет © 2020. UKION SHOPS