Шолја + скраб
  • Шолја + скраб

Шолја + скраб

1.600 MKD
Количина:

Комплет од шолја - "љубов си ми" заедно со скраб за тело и лице од кафе. 

Порцеланска шолја наменета за сите кои уживаат во супер кафе со цимет, чај со лимон и мед или можеби млеко со какао. Шолјата доаѓа спакувана во специјално дизајнирана картонска кутија. 

Димензиите на пакувањето се 10 cm x 11,5 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2018. UKION SHOPS