Шолја
  • Шолја
  • Шолја

Шолја

460 MKD
Количина:

Порцеланска шолја наменета за сите кои уживаат во супер кафе со цимет, чај со лимон и мед или можеби млеко со какао.

Шолјата доаѓа заедно со картичката како надополнување на фразата и спакувана во специјално дизајнирана картонска кутија. 

Димензиите на пакувањето се 10 cm x 11,5 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-10%
Шолја
460 MKD414 MKD
460 MKD414 MKD
-10%
Шолја
460 MKD414 MKD
460 MKD414 MKD
-10%
Шолја
460 MKD414 MKD
460 MKD414 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
-50%
Подметачи македонски
430 MKD215 MKD
430 MKD215 MKD
-40%
Престилка за готвење
600 MKD360 MKD
600 MKD360 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS