Шолја
  • Шолја

Шолја

460 MKD
Количина:

Порцеланска шолја наменета за сите кои уживаат во супер кафе со цимет, чај со лимон и мед или можеби млеко со какао.

Шолјата доаѓа спакувана во специјално дизајнирана картонска кутија. 

Димензиите на пакувањето се 10 cm x 11,5 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Шолја
460 MKD
460 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
Хенгер
200 MKD
200 MKD
Преплет © 2020. UKION SHOPS