Шолја

Шолја

370 MKD460 MKD
Количина:

Порцеланска шолја наменета за сите кои уживаат во супер кафе со цимет, чај со лимон и мед или можеби млеко со какао. 

Шолјата доаѓа спакувана во специјално дизајнирана картонска кутија. 

Димензиите на пакувањето се 10 cm x 11,5 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-20%
Шолја
460 MKD370 MKD
460 MKD370 MKD
-20%
Шолја
460 MKD370 MKD
460 MKD370 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
-21%
Подметачи македонски
430 MKD340 MKD
430 MKD340 MKD
Хенгер
200 MKD
200 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS