Мини постер со цвеќе во рамка

Мини постер со цвеќе во рамка

300 MKD
Количина:

Мини постер за личноста која што многу ви значи.

Димензии: 10 cm x 15 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Преплет © 2019. UKION SHOPS