Мемо стикер

Мемо стикер

60 MKD
Количина:

Мемо стикер во ролна, кој што можеш да го кинеш по твоја мерка.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Преплет © 2019. UKION SHOPS