Љубовна мапа

Љубовна мапа

680 MKD
Количина:

Љубовна мапа за некој што премногу ви значи. Мапата оди во комплет со пликото. 

Димензии: 50cm x 70cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Џебно тефтерче
150 MKD
150 MKD
Честитки
100 MKD
100 MKD
Беџови
120 MKD
120 MKD
Подметачи
430 MKD
430 MKD
3 Ограничувачи
120 MKD
120 MKD
Преплет © 2017. UKION SHOPS