Декоративна чаша

Декоративна чаша

300 MKD
Количина:

Декоративни чаши со оптимистичка порака. Наменети се за секој кој знае да ужива во малите нешта и знае да подари оптимистички мисли, ведрина и љубов.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Шолја
460 MKD
460 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
Шолја
460 MKD
460 MKD
Хенгер
200 MKD
200 MKD
Преплет © 2018. UKION SHOPS