Контакт

Локација

Адреса:
Преплет
ул. Благој Давков бр. 7А, 1000 Скопје

Работно време:
пон. - пет. од 11:00 - 18:00
сабота од 11:00 - 16:00
Телефон:
075 56 56 76

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

Преплет © 2019. UKION SHOPS