Рачно изработени шолји
  • Рачно изработени шолји
  • Рачно изработени шолји

Рачно изработени шолји

820 MKD
Количина:

Рачно изработена порцеланска шолја прошарана со 12 каратно злато.

Шолјата доаѓа спакувана во специјално дизајнирана картонска кутија. 

Димензиите на пакувањето се 10 cm x 10 cm x 5,5 cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2020. UKION SHOPS