Честитки

Честитки

60 MKD100 MKD
Количина:

Расположливи опции

* дизајн:

Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Одберете си од листата која најмногу ви одговара и уживајте во подарувањето. Секоја честитка оди заедно со плико.

Димензиите се 12cm x 17cm

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Преплет © 2019. UKION SHOPS