Следи ги своите чувства тие го знаат патот

Следи ги своите чувства тие го знаат патот

380 MKD450 MKD
Количина:

Постерот доаѓа во комплет со рамката која може да биде закачена на ѕид или потпрена на сопствениот потпирач од задната страна на рамката.

Димензиите се 25 cm x 20 cm.

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
-16%
Dive into the colors of love
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Stars are made for dreaming
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Живеј живот со полна пареа
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-35%
Само среќа наоколку!
940 MKD610 MKD
940 MKD610 MKD
-16%
Секој миг нека биде уживање
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
-16%
Мераци
450 MKD380 MKD
450 MKD380 MKD
Преплет © 2019. UKION SHOPS