Рипчиња - висечка играчка
  • Рипчиња - висечка играчка

Рипчиња - висечка играчка

200 MKD
Количина:

Хартиена висечка играчка составена од 5 шарени рипчиња. 

Должина: 60 см

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Поврзани производи
Преплет © 2019. UKION SHOPS